Almanya Aile Birleşimi Vizesi

Almanya Vize türü D tipi yani uzun süreli Almanya Vize olmaktadır. Almanya Aile Birleşimi Vizesi ile Almanya’da oturum hakkına sahip olabilmektesiniz. Eş ve çocukları kapsayabilen bu vize türü Almanya Evlilik durumunda alınabilmektedir.

Almanya Vize türlerinde istenen diğer evraklar ile beraber uluslar arası evlenme kayıt örneği, ikametgah belgesi, Almanca bilgisini kanıtlayan evraklar istenmektedir. Almanya’daki eşten ise; ikametgah belgesi, kimlik bilgileri, maaş bordrosu, önceki evliliklere dair belgeler, çocuklara dair belgeler istenmektedir.

Almanya’daki eşten ve Türkiye’deki eşten birçok evrakın talep edildiği bu vize türü biraz zahmetli bir süreci beraberinde getirse de, Başkent Vize sayesinde bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. İşlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirirken hiçbir aksilik yaşanmamasını evrakları en doğru şekilde ve eksik olmadan temin ederek garantilemekteyiz.

Hızlı Randevu, Başarılı Sonuç! 

Alanında uzman personellerimiz Almanya Aile Birleşimi Vize Randevusu oluşturmak için sistemleri sürekli tarıyor, en yakın tarihe randevu alınabilmesi için üstün çaba sarf ediyor. Başarılı sonucun en iyi örneği eksiksiz ve doğru hazırlanmış bir başvuru sürecidir. Almanya Aile Birleşimi uzmanlarımız her detayı titizlikle inceliyor, gerekli kontrolleri sağlıyor ve başarılı bir başvuru sürecini yönetiyoruz.

Zaman Kaybetmeyin, Başarılı Sonuçlarla Hayallerinize Bir Adım Daha Yaklaşın, Hemen Arayın Ücretsiz Ön Görüşme Yapın.