Almanya Vizesi Aile/Akraba Ziyareti

Almanya’da oturum izni olan kişiden gelecek olan davetiye ile Almanya Vizesi Aile/Akraba Ziyareti alabilmektesiniz. Davetiye ve gereken evrakların hazırlanmasının ardından seyahatinizi gerçekleştirmeme ihtimalinizden endişe etmenize gerek yoktur.

Yetkili firmamız tüm işlemleri gerekli şekilde gerçekleştirmekte ve evraklarınızın sunumunu yetkili mercilere eksiksiz olarak yapmaktadır. Almanya vatandaşı olan kişiden davetiye ile birlikte kimlik bilgilerine ilişkin belgelerde talep edilmektedir. Bu tür ayrıntılar Başkent Vize’nin gözünden kaçmayarak, vizenizin önünde hiçbir engel olmaması sağlanmaktadır.

Almanya Turist Vizesi

Almanya’ya gezip görmek için seyahat etmek isteyen kişilerin Almanya Turist Vizesi alması gerekmektedir. Bu vizeyi alırken genel olarak belirlenen evrakların doğru şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Belgeleri hazırlayarak vize işlemlerinizi yürütmekte ve vizenizin olumlu olmasını sağlamaktayız. Size uygun olan otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirerek ve gidiş, dönüş uçak biletlerinizi hazırlayarak kaygısız bir şekilde tatilinizin tadını çıkarmanızı destekliyoruz bu sayede planladığınız tatilde hiçbir sorun çıkmıyor ve sadece gezinize odaklanabiliyorsunuz.

Almanya Ticari Vize

Almanya’ya yapacağınız her türlü iş seyahati için Almanya Ticari Vize almanız gerekmektedir. Almanya Konsolosluğu genel olarak belirlediği evrakları bu vize türünde de talep etmekte olup, ek olarak Almanya’da bağlı olduğunuz şirketin ya da kurumun size davetiye göndermesini istemektir.

Davetiyenin olmaması durumunda ticari vize almanız mümkün olmamaktadır. Herhangi bir evrakın eksikliği vizenin reddedilmesi için yeterli olabilmektedir. Resmi ve kurallara uygun olarak evraklarınızı profesyonel yetkili firmamız hazırlamaktadır. Almanya ticari vizenizi alarak iş seyahatinizin güzel geçmesini dilemekteyiz.

Almanya Aile Birleşimi Vizesi

Bu vize türü D tipi yani uzun süreli vize olmaktadır. Almanya Aile Birleşimi Vizesi ile Almanya’da oturum hakkına sahip olabilmektesiniz. Eş ve çocukları kapsayabilen bu vize türü evlilik durumunda alınabilmektedir.

Vize türlerinde istenen diğer evraklar ile beraber uluslar arası evlenme kayıt örneği, ikametgah belgesi, Almanca bilgisini kanıtlayan evraklar istenmektedir. Almanya’daki eşten ise; ikametgah belgesi, kimlik bilgileri, maaş bordrosu, önceki evliliklere dair belgeler, çocuklara dair belgeler istenmektedir.

Almanya’daki eşten ve Türkiye’deki eşten birçok evrakın talep edildiği bu vize türü biraz zahmetli bir süreci beraberinde getirse de, Başkent Vize sayesinde bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. İşlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirirken hiçbir aksilik yaşanmamasını evrakları en doğru şekilde ve eksik olmadan temin ederek garantilemekteyiz.