Vize türlerinin hepsinde Amerika Vize Randevusu almak zorunludur. Dosyanın teslim edilmesi için ve vize işlemlerinin ilk aşamasının gerçekleştirilmesi için randevu alınmaktadır. Randevunun vize türüne uygun olarak alınması gerekmektedir. Vizenin onaylanmasının ardından hangi PTT şubesine teslim edileceği de randevu alarak seçilmektedir.

Vize randevusu alırken, randevunun alınabileceği saatlere dikkat edilmelidir. İlaveten Türkiye ve Amerika resmi tatilleri de randevu alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisidir. Bunlara dikkat edilmemesi durumunda işlemleriniz daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir. Bu da seyahatinizin aksamına, planlarınızın istediğiniz gibi olmamasına yol açacaktır.

Tarih ve saat şeklinde randevunuzun seyahatiniz için en uygun zamana ayarlanmasını sağlayarak, planlarınızın umduğunuz şekilde olmasını sağlıyoruz. Seyahat planlarınızı bize ilettiğiniz zaman vize türünüze uygun bir şekilde tüm işlem adımları tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Genellikle vize sonucu 3 iş gününde açıklanmaktadır, ama bazı durumlarda bu süreç uzayabilmektedir. Sürecin uzamaması için profesyonel olarak vize işlemleriniz firmamız tarafından yapılmaktadır.