B2 Amerika Vizesi Aile/Akraba Ziyareti için DS 160 formu, pasaport, finansal duruma ilişkin evraklar hazırlanmalıdır. Vizenizin onaylanmasında en önemli noktalardan birisi Amerika aile ziyareti vizesi davetiyesinin olmasıdır.

Amerika’dan davetiyeyi gönderen kişinin seyahat planına uygun olarak hazırlaması, masrafın nasıl karşılanacağını açıklaması, davet ettiği kişi ile akrabalık ilişkisini belirtmesi, kişisel bilgilerini ve iletişim bilgilerini eklemesi gerekmektedir.

Amerika’ya ziyaret için gidecek olan kişinin evli ise evlilik cüzdanını ya da boşanmış ise boşanma ilanını sunması da gerekmektedir. Mesleki duruma ilişkin evraklar da vize türünde doğru şekilde hazırlanmalıdır.

Bu vize türündeki tüm işlemleri işimizde uzman olarak adınıza yapmakta, prosedüre uygun şekilde evrakların tamamlanmasını sağlamaktayız. Başkent Vize ile sorunsuz bir şekilde vizenizin onaylanmasını bekleyebilirsiniz. 3 iş günü gibi kısa sürede işlemler sonuçlanabilmektedir.

Amerika Aile Birleştirme Vizesi

Amerika vatandaşı ve Türkiye vatandaşı olan kişilerin çift olması durumunda eşi ve çocukları kapsayan bir vize türüdür. Amerika Aile Birleştirme Vizesi, uzun süreli vize türünü kapsamaktadır. Bunun için evliliğe dair evraklar talep edilmektedir. Ayrıca dil seviyesi de vize alırken önemlidir.

Aile birleştirme vizesi Amerika’da biraz daha zor alınabilmekte olduğu için Başkent Vize danışmanlığı almanız çok yararlı olacaktır. Aile birleşimi vizesi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.