Ticari vize türü kısa süreli seyahatler için verilmektedir. Danimarka Ticari Vize başvurusu iş seyahatleri için alabileceğiniz bir vizedir. Danimarka’da ortaklığınız bulunan şirket ya da kurumdan gelen davetiyeye ihtiyacınız vardır.

Davetiyenin Danimarka Konsolosluğu’nun belirlediği kurallar dahilinde hazırlanmış olması ve içeriğinde istenen bilgilerin olması önemlidir. Türkiye’deki firma ile Danimarka’daki firma arasındaki ilişki fatura, sözleşme ve benzeri evraklarla kanıtlanmalıdır.

Eğer seyahatiniz fuar, ticari organizasyon, konferans ve seminer gibi sebeplerden yapılmaktaysa giriş kartı, giriş bileti veya ticari organizasyonun bilgilerini içeren dokümanlar davetiye ile beraber gönderilmelidir.

Danimarka Ticari Vize başvurunuzu şahsınız adına yaparak, evrak karışıklığı, yanlış evrak temini, yanlış bilgilerin aktarılması ve eksik belge olması gibi durumların önüne geçmekteyiz. Bu tür karışıklar vizenizin reddedilmesine sebep olabileceği için Başkent Vize ile çalışmanız sizin için çok faydalı olacaktır.