Finlandiya’da ikamet eden biri ile evlenerek Finlandiya Aile Birleşimi Vizesi başvurusu yaparak oturum izni almak isteyen kişilerin belirli ekstra evraklar hazırlaması gerekmektedir. Eş ve çocukları kapsayan bir vize türü olan aile birleşimi vizesi en az iki yıl aynı evde kalmış olmayı gerektirmektedir.

Finlandiya’daki eşin belirli miktarda bir maddi gelire sahip olması gerekmektedir. Eğer çocuk var ise onlar içinde gelir düzeyinin yeterli olması gerekmektedir. Evliliğinizi gösteren resmi belgelerde gerekmektedir. Finlandiya’daki yaşam koşullarına ilişkin evraklarda talep edilebilmektedir. Ek olarak evliliğin gerçek olup olmadığı da denetlenmektedir.

Finlandiya’da bulunan göçmenlik bürosu oturma izni ile alakalı son kararı vermektedir. Başkent Vize olarak sunmanız gereken tüm evrakları, resmi ve eksiksiz olarak hazırlamaktayız. Aile birleşimi vizesi için gerekli olan her belgeyi ve oturum iznini almanız için sunacağınız evrakları temin etmekteyiz.

VFS Global yetkilisi olan firmamız sizin için her şeyi düşünmekte, prosedürleri uygulayarak resmi bir şekilde evraklarınızı hazırlamaktadır. Vize işlemlerinde profesyonel olarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirerek vizenizi almanızı sağlıyoruz.