Hindistan’da iş birliği içerisinde olduğunuz bir şirket var ise ya da konferans, fuar ya da seminer gibi bir etkinliğe gitmeniz gerekiyor ise sizin için Hindistan Ticari Vize işlemlerinizi tüm adımları ile gerçekleştirmekteyiz.

Hindistan ticari vizesinde genel olarak belirlenen evraklar hazırlanmalıdır. İlaveten Hindistan’dan gelecek resmi davetiye (seyahat içeriği ve referans olan kişinin masrafı karşılayacağına dair belgeler ile) gereklidir. Hindistan’da bulunan firmanın kuruluş belgelerinin sunulması da gerekmektedir. Davetiye üzerinde CIN ve TIN numaraları olması önemsiz olup mutlaka belgeler sunulmalıdır.

Davetiyenin yanı sıra iş ve mesleki duruma ilişkin belgelerinde resmi olarak ve prosedüre uygun olarak temin edilmesi gerekmektedir. İşveren kişi çalışanı için Türkiye’deki görevine devam edeceğine dair belge sunmalıdır. Devlet memurları iste kurum antetli kağıdında izin belgesi sunmalıdır.

Ticari vize işlemi ile ilgili olan tüm belgeleri sizin için hazırlamaktayız ve herhangi bir eksik ya da hatalı bilgi / evrak olmamasına özen göstermekteyiz. Vizenizin reddedilmemesi için Başkent Vize’yi iletişim bilgilerinden ulaşarak arayabilirsiniz. Sizin için konaklama ve gidiş / dönüş rezervasyonlarınızı da gerçekleştirebilmekteyiz.