Hindistan vizesi başvuru formu doldurulurken zorunlu olarak randevu alınmaktadır. Zaten randevu alınmaması halinde vize başvurusunda da bulunamamaktasınız. Hindistan Vize Randevusu da diğer tüm işlemler gibi tarafımızdan oluşturulabilmektedir.

Biyometrik veri ibrazının yapılması için ve evrakların teslim edilmesi için randevu alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Bu işlemleri yaparken randevunuzu seyahat planınıza uygun bir şekilde almaktayız. Hiçbir pürüz olmadan vizenizi Başkent Vize sayesinde alabilmektesiniz.

Sık sorulan bir soru olarak eğer belirtmemiz gerekirse; Hindistan’ın ekspres vize uygulaması bulunmamaktadır. Genel olarak 2 iş günü içinde, yabancı uyruklu ya da çift uyruklu kişilerde de 3 ila 4 iş günü içerisinde vize işlemleri sonuçlandırıldığı için gerek duyulmamaktadır.

Hindistan vize işlemlerini yaparken ve randevuları alırken Türkiye ve Hindistan resmi tatillerini dikkate almakta önemlidir. Kısa sürede sonuçlanacak olan vize işlemleriniz bu hususa dikkat edilmemesi sebebi ile uzayabilmektedir. Seyahatinizin aksamaması için bu tür her detaya Başkent Vize dikkat etmektedir.