Belirttiğimiz vize türlerinden başvuruda bulunacağınız vizeye uygun olarak evraklarınızın eksiksiz olarak hazırlanması gerekmektedir. Evraklarınızı seyahat amacınıza göre hazırlarken aynı zamanda İspanya’nın mesleki durumunuza yönelik istediği ek evrakları da size uygun olarak temin etmekteyiz.

İspanya Vize İçin Gerekli Evraklar genel olarak şu şekildedir;

Prosedüre uygun pasaportunuz olmalıdır. Seyahat amacınıza yönelik Schengen ya da ulusal başvuru formunu doldurmalısınız. Bilgilerin eksiksiz ve hatasız olması önemlidir. Nüfus cüzdanınız gerekmektedir. Prosedürlere uygun ve güncel biyometrik fotoğrafınız bulunmalıdır. Finansal durumunuza ilişkin evraklar hazırlanmalıdır. Vize talep dilekçeniz hazırlanmalıdır. Mesleki durumunuza göre evraklar eklenmelidir. Seyahat planınızı destekleyen gidiş, dönüş biletleri ve konaklama rezervasyonları hakkında belgeler istenmektedir. Seyahat sağlık sigortanız düzenlenmelidir.

Gerekli olan bu belgeler genel olarak tüm vize işlemlerinizde talep edilmektedir. Ancak mesleki durumunuza ve reşit olma durumunuza göre değişiklik gösteren ek evraklar istenmektedir. Bu evrakların resmi, prosedüre uygun, doğru bilgileri içeren ve eksiksiz belgeler olması gerekmektedir. Bu durumların tam tersi olduğu takdirde vizeniz reddedilmektedir.

Vizenizin en kısa sürede onaylanması için Başkent Vize olarak sizin için tüm evrakları gerekli şekilde temin etmekteyiz. Seyahat amacınıza ve mesleğinize uygun olarak hatasız ve eksiksiz hazırlanmış belgeler ile vize işleminiz garantilenmektedir. Profesyonel ve yetkili bir firma olarak sizi hiçbir işlemle uğraştırmadan vize işlemlerini adınıza gerçekleştirmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.