Norveç’te ilişkili olduğunuz kuruma seyahat etmek ya da fuar, seminer, konferans gibi toplantılara katılmak için Norveç Ticari Vize almanız gerekmektedir. Diplomatik, Hususi ya da Hizmet pasaportlarına sahip olmayan, Umuma Mahsus pasaport sahipleri bu vizeyi almak ile zorunludur.

Norveç Ticari Vize almak için evraklar değişim gösterebilmektedir. Diğer vizelerde olduğu gibi ticari vize alırken de evrakların prosedüre uygun ve eksiksiz olması çok önemlidir. Eğer evraklarda eksik olursa vizeniz reddedilmektedir. Ticari vizede istenecek ekonomik durumu gösteren ve şirket bilgileri gibi farklı evrakların yanı sıra ilişkili olduğunuzun kurumun antetli kağıda kaşeli davetiye göndermesi gerekmektedir.

Tüm evrakları sizin için düzenleyerek Norveç ticari vizenizi almanızı garantilemekteyiz. Herhangi bir eksik evrak problemi, hatalı belge sıkıntısı ve rezervasyonlarda problem yaşamamak için Başkent Vize’ye ulaşabilirsiniz. Doğru bir karar vererek profesyonel firmamızdan destek aldığınız zaman ne kadar kolay bir şekilde vizenizi alabildiğinize sizde şaşıracaksınız.