Norveç vize işlemleri sürecinde evrak teslimi aldığınız randevu esnasında yapılmaktadır. Norveç Vize Randevusu sırasında biyometrik bilgilerinde ibraz edilmesi gerekmektedir. Evraklarınızın randevunuzda eksiksiz ve vize prosedürlerine uygun olarak sunulması çok önemlidir. İstenilen bazı evrakların güncel ve yeni tarihli olması çok önemlidir.

Norveç vizesi, yetkili Başkent Vize firmamız sayesinde sizin prosedürlerle uğraşmanıza gerek kalmadan vizenizi temin edebilmektedir. Seyahat amacınıza ve mesleki durumunuza göre değişkenlik gösteren gerekli belgeleri doğru ve prosedüre uygun hazırlayarak vizenizi almanızı kesinleştiriyoruz.

Norveç vizesi almak için randevunuzu oluşturmanız zorunludur. Sizin için evrak hazırlama, başvuru işlemi ve randevu alma adımlarının hepsini gerçekleştirebildiğimiz için siz kendi işlerinize rahat bir şekilde devam ederek vizenizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Başvuruda bulunurken sonuçların 10 ila 15 gün içerisinde açıklanacağını göz önünde bulundurmak da çok önemlidir.