D tipi uzun dönemli Polonya Aile Birleşimi Vizesi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. D tipi aile birleşimi vizesi sayesinde Polonya’da 90 günden fazla kalabilmeniz garantilenmektedir. Aile birleşimi vizesi eşi ve 18 yaş altı/üstü çocukları kapsamaktadır. Bu vizeyi almak için bu kategoriye ait olduğunuzu belgeleyen evraklar sizden istenmektedir.

Polonya Konsolosluğu’nun aile birleşimi vizenizi onaylaması için belgelerinizin tamamen eksiksiz olması önemlidir. Aile birleşimi vizesi en çok reddedilen vize türüdür diyebiliriz. Vizenizin reddedilmemesi için Başkent Vize’den profesyonel destek almanız çok iyi bir karar olacaktır; böylece vizenizi almayı garantileyebilirsiniz.

Polonya vizesi almak için tüm vize çeşitlerinde destek alınması kesin olarak olumlu sonuç almanız açısından çok önemliyken aile birleşme vizesi için çok daha büyük bir önem arz etmektedir. Firmamızdan alacağınız özel destek ile genel olarak talep edilen evraklardan farklı olan birçok evrakı sorunsuz bir şekilde temin edebilirsiniz. Evrakların usule uygun ve geçerliliğini koruyan belgeler olması çok büyük bir öneme sahiptir.