Vize muafiyeti bulunmayan umuma mahsus (bordo) pasaport sahiplerinin başvuru sürecine dikkat etmesi önemlidir. Bazı uygulamalar, prosedürler, istenen evraklar, vize ücretleri güncellenebilmektedir. Bu tür bilgileri doğru bir şekilde öğrenmek vizenizin kabul edilmesi açısından çok önemlidir. Başkent Vize’den aldığınız destek sayesinde hiçbir prosedürle uğraşmadan kısa süre içerisinde vizenize kavuşabilirsiniz.

Yetkili firma olarak seyahat amacınız için gerekli olan evrak ve belgeleri sizin için hazırlamaktayız. Başvuru formunuzu uygun bir şekilde doldurarak teslim etmek için ve biyometri verilerinizi onaylamak için randevunuzu da seyahat planınıza göre ayarlamaktayız. Portekiz Vize Randevusu alınması çok önemlidir; aksi takdirde evraklarınız onaylanamaz ve vizenizi alamazsınız. Ek olarak vize başvurusunun yapılmasının zamanlaması da çok önemlidir.

Bazı resmi tatilleri de Portekiz vizesi başvurusu yaparken dikkate almak vize alma sürecinizin uzamaması için önem taşımaktadır. Bu sebeplerle profesyonel firmamızla çalışmanız kolay ve hızlı bir şekilde Portekiz vizenize sahip olmanızı sağlayacaktır. Randevu işleminiz dahil, tüm vize işlemlerinizi yetkili acente olarak sizin için yapabiliriz. Tüm işlemlerinizi halletmemizden sonra Portekiz Büyükelçiliği sayesinde başvurular 10 ila 15 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır.