Slovakya Vize Randevusu kesinlikle alınmalıdır. Aksi takdirde tüm diğer adımlar boşa yapılmış olacaktır. Başvuru formu doldurulduktan sonra ve seyahat amacınıza yönelik evraklar hazırlandıktan sonra Slovakya Konsolosluğunun işlemleri gerçekleştirmesi için alınmaktadır. Sizin için tüm işlemlerinizi yapabildiğimiz gibi yetkili firma olarak randevunuzu da alabilmekteyiz.

Randevunuzu önceden alarak, randevu zamanına göre tüm işlemlerinizi halletmekteyiz. Bu sayede başvuru işlemimizi en kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Adımların hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve zaman sizin seyahat planınızın sekteye uğramaması açısından da oldukça önemlidir.

Slovakya Konsolosluğu tutarsız bir bilgi ile karşılaşmadığı sürece mülakata çağırılmayabilirsiniz. Vakit kaybınız olmaması için ya da önemli olan işlerinizi bırakıp mülakata gitmek zorunda kalmamanız için evrakları doğru ve resmi yerlerden hazırlıyoruz; aynı zamanda seyahat amacınızı içeren dilekçeye bilgileri doğru ve net verdiğinizden emin oluyoruz. Seyahat amacınızın belirsiz, şüpheli ya da kararsız olması durumunda vize verilmeme durumu ile karşılaşmanızı istemeyiz. Tüm işlemlerinizi doğru yapmanız için profesyonel olarak destek olduğumuz zaman vizeniz ortalama 10 gün içerisinde onaylanmaktadır.