Danimarka Büyükelçiliği, Danimarka vize işlemleri için uluslar arası bir firma olan VFS Global’i yetkilendirmiştir. Başkent Vize olarak VFS Global yetkilisi ve Danimarka Konsolosluğu vize işlemlerinde yetkili firmayız. Tüm vize türlerinde danışmanlık hizmeti almak için ofislerimize başvurabilirsiniz ya da iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Danimarka Vize Ücretleri

Danimarka vize ücretini, Danimarka Konsolosluğu ve Danimarka Büyükelçiliği belirleyebilmektedir. Vizeniz kısa süreli ya da uzun süreli olmasına göre vize ücreti de değişmektedir. Aynı zamanda vize türlerine göre de değişim gösterebilmektedir.

Bazı vize türlerinde, vize ücreti güncel döviz kuruna göre hesaplanmaktadır. Bir diğer etken ise vize başvuru sayısıdır, başvuru sayısı da vize ücretini etkileyebilmektedir. Bilmeniz gereken bir konu da vize ücretinin vizenizin reddedilmesi gibi bir durumda iade edilmiyor olduğudur. Başvuru merkezine vize ücretinin nakit olarak yapılması gerekmektedir. Vize ücretleri ile ilgili güncel bilgi almak ve detayları öğrenmek için ofislerimize uğrayabilirsiniz ya da iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Başkent Vize, ücretler dahil her konuda danışmanlık gerçekleştirmektedir.