Sizin için danışmanlık firması olarak Yunanistan vize başvurunuzu yapabilmekteyiz. Bu sayede konsolosluk işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Başvuru yaptıktan sonra randevu alınması önemlidir. Zira randevu alınmaması durumunda başvurular kesinlikle kabul edilmemektedir. Sizin için başvuru işlemlerinizden sonra randevularınızı alarak gerekli görüşmeleri yapmaktayız. Ek olarak sağlık, ölüm ve benzeri gibi durumlar dışında vizem yetişmeyecek gibi mazeretler kabul edilmemektedir. Ancak kaygılanmanız için bir sebep yoktur. Sizin için uygun olan tarihe kadar vizenizi problemsiz şekilde almanızı sağlamaktayız.

Firmamız başvuru işlemlerinizi eksiksiz yürüttüğü için randevuya gitmeniz gerekmemektedir. Randevuya ancak biyometrik işlemini gerçekleştirmeyen kişilerin gitmesi zorunludur. Randevu için firmamızla iletişim kurabilirsiniz ve sizin adınıza başvuru işlemlerinizi yürütebiliriz. Yunanistan konsolosluğu yetki alanındaki il ve ilçelere hizmet vermiş olduğu için yetkili firma olarak bizden yardım alabilir, konsolosluğa gitmek zorunda kalmadan vize işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Başvuru dosyanız eksiksiz olduğu zaman randevu için başvuru yapabilmektesiniz. Başvuru formunu doldurmanız, sizden istenen evrakların tamamlanması sonrasında randevu alınmaktadır. Başvuru dosyanız onay aldıktan sonra biyometrik bilgilerinizi ibraz etmeniz gerekmektedir. Randevu işleminizden sonra 15 gün içinde sonuç tarafımızca size bildirilmektedir.